+420 773 210 474 rifo@rifo.cz

Mzdy a vedení mzdové agendy

 

Máte zaměstnance? Vyžadují pravidelnou mzdu a stát si potrpí na odvody? Ten pracuje na hlavní pracovní poměr, ten je tu na brigádě, ten by chtěl nějakou dohodu? Jde vám z toho hlava kolem? Už nemusí, zvládneme to všechno.

Výhody

CO UMÍME ZAŘÍDIT?

Z

VÝPOČET ČISTÉ MZDY

Ztratit se ve výpočtech čistých mezd pro zaměstnance na HPP, těmi s dohodou o pracovní činnosti či o provedení práce, není těžké. A co teprve vypočítat odměny členů statutárních orgánů? Nechte to na nás a věnujte se svému podnikání.

Z

Výplatní pásky

Zajistíme tvorbu a rozesílání výplatních pásek zaměstnancům poštou či e-mailem v souboru chráněném heslem. Zkrátka tisk a distribuce je pro nás samozřejmostí.

Z

VYSTAVENÍ BANKOVNÍCH PŘÍKAZŮ

Zpožděná výplata nikdy není dobrou vizitkou a stojí spoustu nepříjemností. My nabízíme spolupráci s elektronickým platebním systémem zákazníka, možnost zřízení zvláštního účtu v bance určeného na výplatu mezd, vystavení platebního příkazu k úhradě mezd a další řešení zajišťující hladkou výplatu mezd.

Z

VYÚČTOVÁNÍ DANĚ Z PŘÍJMŮ ZE ZÁVISLÉ ČINNOSTI

Poradíme si i s ní – na základě mzdy vyplacené každému zaměstnanci v uplynulém kalendářním roce. Zastoupíme vás i při kontrolách finančního úřadu.

Z

KOMUNIKACE S ČSSZ A ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

Připravíme a odešleme výkazy pro zdravotní pojišťovny a Českou správu sociálního zabezpečení, přihlášky a odhlášky zaměstnanců u ČSSZ a zdravotních pojišťoven, zpracujeme veškeré podklady při nástupu zaměstnance včetně pracovních smluv, kalkulace čisté mzdy nebo zavedení karty zaměstnance v evidenci zaměstnanců.

Z

UKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU

Loučíte se s kolegou? Zpracujeme pro vás podklady pro výstup zaměstnance, včetně dohody o ukončení pracovního poměru, případně výpovědi, vystavení zápočtového listu, výpočtu průměrné mzdy a dalších odměn a nároků při odchodu zaměstnance. Dodáme mu i potvrzení o příjmech. Zkrátka umíme i vše, co souvisí s personalistikou a mzdovou agendou.

Služby

NAŠE SLUŽBY

ÚČETNICTVÍ

včetně podvojného

Povedeme vaše účetnictví a postaráme se o roční účetní uzávěrky.

Daňové poradenství

daňová příznání

Nechte daně na nás a využijte svůj čas i peníze efektivněji.

ON-LINE účetnictví

rychlý on-line systém

Díky našemu systému budete mít okamžitý přehled, jak si vedete.

MZDY

mzdová agenda

Zajistíme výpočet mezd, vyúčtování a další služby pro vaše zaměstnance.

SPRÁVA IT

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Nerozumíte „ajťákům“? Nechte je plavat, my to zařídíme.

Kontakt

Jsme tu pro vás