+420 773 210 474 rifo@rifo.cz

ON-LINE účetnictví

 

Vystavené i přijaté faktury, pokladní doklady, výdejky i příjemky jsou okamžitě po zadání zpracované účetním. Vy už si nemusíte lámat hlavu se správným zaúčtováním a kontrolami. K datům máte přístup 24 hodin denně sedm dní v týdnu prakticky odkudkoliv. Díky tomu můžete mít své finance vždy pod kontrolou.

Výhody

VÝHODY ON-LINE ÚČETNICTVÍ

Z

JEDNODUCHOST

Celá služba je postavená na běžných komunikačních prostředcích a systémech. Vystavování dokladů i jejich příjem je velmi jednoduchý. Nemusíte se bát dalších nových technologií, systémů, programů a nového vybavení, na které byste vy či vaši zaměstnanci potřebovali dlouhá a složitá školení.

Z

DOSTUPNOST

Ke svým datům se dostanete odkudkoliv a kdykoliv. Své analýzy, kontroly nebo jakákoliv užitečná data tak máte na dosah ruky, kdykoliv se připojíte k internetu.

Z

BEZÚDRŽBOVOST

Pokud se rozhodnete účetnictví vyřešit jednou provždy, máte možnost využít kompletní realizaci na našem účetním systému Pohoda SQL, který běží na našich serverech a umožňuje našim klientům připojení 24/7 z celé ČR.

Z

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Klademe důraz na konkrétní potřeby klientů. Umíme se formou outsourcingu postarat i o zaběhlá účetnictví využívající systémy ABRA, Helios či Money.

Z

MAXIMÁLNÍ VYUŽITELNOST

Vaše data jsou vždy připravená k tomu, co zrovna potřebujete. Nemusíte čekat, až je někdo připraví pro vaši analýzu či kontrolu. Manažeři tak mohou být neustále v obraze a zefektivnit své rozhodovací a řídicí procesy. Logistici jsou schopni být neustále v napojení na skladové hospodářství, tedy na množství a ceny dostupného zboží. I obchodníci pak mohou mít k dispozici stále aktuální informace nejen o skladu a cenách, ale i o zákaznících, jejich zakázkách a objednávkách, což jim dává možnost precizně argumentovat obchodním partnerům.

Z

FLEXIBILITA

Ne vždy je možné vše zvládnout dle běžných pracovních postupů a v zadaných termínech. Přínosem on-line účetnictví je i možnost zvládnout nenadálé práce a úkoly přes vzdálené připojení, třeba z domova.

Služby

NAŠE SLUŽBY

ÚČETNICTVÍ

včetně podvojného

Povedeme vaše účetnictví a postaráme se o roční účetní uzávěrky.

Daňové poradenství

daňová příznání

Nechte daně na nás a využijte svůj čas i peníze efektivněji.

ON-LINE účetnictví

rychlý on-line systém

Díky našemu systému budete mít okamžitý přehled, jak si vedete.

MZDY

mzdová agenda

Zajistíme výpočet mezd, vyúčtování a další služby pro vaše zaměstnance.

SPRÁVA IT

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Nerozumíte „ajťákům“? Nechte je plavat, my to zařídíme.

Kontakt

Jsme tu pro vás